Споредете до 4 продукти:

Linglong GREENMAX 255/45 R18 103W

Linglong GREENMAX
Linglong GREENMAX
Linglong

Linglong GREENMAX255/45 R18 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
6959956701667
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот