Споредете до 4 продукти:

Linglong GREENMAX 145/70 R13 71T

Linglong GREENMAX
Linglong GREENMAX
Linglong

Linglong GREENMAX145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959956700479
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот