Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN - Max HP 010 255/65 R16 109H

Linglong

Linglong GREEN - Max HP 010255/65 R16 109H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
6959956702145
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  73,6 €

Цена по парче

73,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот