Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 235/35 R19 91V

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season235/35 R19 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956747047
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  65,5 €

Цена по парче

65,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот