Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 225/35 R19 88V

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season225/35 R19 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956747030
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  56,2 €

Цена по парче

56,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот