Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 215/45 R16 90V

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956746859
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  47,1 €

Цена по парче

47,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот