Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 195/70 R14 91T

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959956746798
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  44,4 €

Цена по парче

44,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот