Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 195/60 R15 88H

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6959956736959
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  41,1 €

Цена по парче

41,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот