Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 165/65 R15 81T

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959956746804
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот