Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN-Max All Season 155/65 R13 73T

Linglong

Linglong GREEN-Max All Season155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Linglong
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959956746736
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  31,8 €

Цена по парче

31,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот