Споредете до 4 продукти:

Linglong F820 275/70 R22.5 150/148M

Linglong

Linglong F820275/70 R22.5 150/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291426110
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  287,1 €

Цена по парче

287,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот