Споредете до 4 продукти:

Linglong F820 205/75 R17.5 124/122M

Linglong

Linglong F820205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291404224
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,26 €

Назад кон врвот