Споредете до 4 продукти:

Landsail Ice Star IS37 315/35 R20 110T

Landsail

Landsail Ice Star IS37315/35 R20 110T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Landsail
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T

Највисока цена:  224,8 €

Цена по парче

224,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,83 €

Назад кон врвот