Споредете до 4 продукти:

Landsail Ice Star IS37 285/50 R20 116T

Landsail

Landsail Ice Star IS37285/50 R20 116T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Landsail
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
T

Највисока цена:  282,1 €

Цена по парче

282,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,83 €

Назад кон врвот