Споредете до 4 продукти:

Landsail Ice Star IS37 215/65 R16 109T

Landsail

Landsail Ice Star IS37215/65 R16 109T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Landsail
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T

Највисока цена:  153,7 €

Цена по парче

153,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот