Споредете до 4 продукти:

Landsail Ice Star IS37 195/70 R15 104R

Landsail

Landsail Ice Star IS37195/70 R15 104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Landsail
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
R

Највисока цена:  146,4 €

Цена по парче

146,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот