Споредете до 4 продукти:

Landsail Ice Star IS33 245/45 R18 100H

Landsail

Landsail Ice Star IS33245/45 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Landsail
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот