Споредете до 4 продукти:

Kingstar SK 70 165/65 R14 79T

Kingstar SK 70
Kingstar SK 70
Kingstar

Kingstar SK 70165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingstar
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563303444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот