Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 285/50 R20 116W

Kingboss

Kingboss G866285/50 R20 116W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253440
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот