Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 285/35 ZR22 106W

Kingboss

Kingboss G866285/35 ZR22 106W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253471
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  138,9 €

Цена по парче

138,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот