Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 265/50 R20 111W

Kingboss

Kingboss G866265/50 R20 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253426
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  128 €

Цена по парче

128 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот