Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 265/45 R21 108W

Kingboss

Kingboss G866265/45 R21 108W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253464
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  119,1 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот