Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 265/40 R21 105W

Kingboss

Kingboss G866265/40 R21 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252450
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  126 €

Цена по парче

126 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот