Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 255/50 R19 107W

Kingboss

Kingboss G866255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252443
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот