Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 245/50 ZR18 104W

Kingboss

Kingboss G866245/50 ZR18 104W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252689
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот