Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 245/45 R18 100W

Kingboss

Kingboss G866245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252382
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  85,8 €

Цена по парче

85,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €