Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 245/45 R17 99W

Kingboss

Kingboss G866245/45 R17 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252320
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот