Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 245/40 ZR19 98W

Kingboss

Kingboss G866245/40 ZR19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313250487
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот