Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 235/55 ZR19 105W

Kingboss

Kingboss G866235/55 ZR19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252412
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  98,8 €

Цена по парче

98,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот