Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 235/50 R17 100W

Kingboss

Kingboss G866235/50 R17 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253266
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €