Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 235/45 ZR19 99W

Kingboss

Kingboss G866235/45 ZR19 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313253341
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот