Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 235/45 R18 98W

Kingboss

Kingboss G866235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252351
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  80,4 €

Цена по парче

80,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот