Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 225/55 R17 101W

Kingboss

Kingboss G866225/55 R17 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252306
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  81,3 €

Цена по парче

81,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот