Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 225/45 ZR17 94W

Kingboss

Kingboss G866225/45 ZR17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252290
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  69,7 €

Цена по парче

69,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот