Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 215/55 ZR18 99W

Kingboss

Kingboss G866215/55 ZR18 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252337
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  81,4 €

Цена по парче

81,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот