Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 215/45 R17 91W

Kingboss

Kingboss G866215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252276
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  68,7 €

Цена по парче

68,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот