Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 205/55 ZR17 95W

Kingboss

Kingboss G866205/55 ZR17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252269
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  73,6 €

Цена по парче

73,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот