Споредете до 4 продукти:

Kingboss G866 205/50 R17 93W

Kingboss

Kingboss G866205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6975313252252
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  66,7 €

Цена по парче

66,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот