Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 265/70 R16 112H

Kingboss G577 265/70 R16 112H

Kingboss

Kingboss G577265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252146
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: