Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 265/65 R17 112H

Kingboss G577 265/65 R17 112H

Kingboss

Kingboss G577265/65 R17 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313253143
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  123,1 €

Цена по парче

123,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот