Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 265/60 R18 114H

Kingboss G577 265/60 R18 114H

Kingboss

Kingboss G577265/60 R18 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252214
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  125 €

Цена по парче

125 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот