Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 245/70 R16 111H

Kingboss G577 245/70 R16 111H

Kingboss

Kingboss G577245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313253129
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  107,3 €

Цена по парче

107,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот