Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 245/65 R17 111H

Kingboss G577 245/65 R17 111H

Kingboss

Kingboss G577245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252207
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  107,7 €

Цена по парче

107,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот