Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 235/55 R18 104H

Kingboss G577 235/55 R18 104H

Kingboss

Kingboss G577235/55 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252238
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  96,8 €

Цена по парче

96,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот