Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 225/65 R17 102H

Kingboss G577 225/65 R17 102H

Kingboss

Kingboss G577225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252184
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  89,8 €

Цена по парче

89,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот