Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 225/60 R17 99H

Kingboss G577 225/60 R17 99H

Kingboss

Kingboss G577225/60 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Kingboss
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252177
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  84,3 €

Цена по парче

84,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот