Споредете до 4 продукти:

Kingboss G577 215/60 R17 96H

Kingboss G577 215/60 R17 96H

Kingboss

Kingboss G577215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252153
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  80,4 €

Цена по парче

80,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот