Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 215/65 R16 98H

Kingboss

Kingboss G521215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313250197
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  76,5 €

Цена по парче

76,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот