Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 205/65 R15 94H

Kingboss

Kingboss G521205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252122
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  66,7 €

Цена по парче

66,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот