Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 205/60 R15 91V

Kingboss

Kingboss G521205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313252115
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  61,8 €

Цена по парче

61,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот